| 
 | Beveiliging  | Over StepStone  |  EN FR NL DE
StepStone persberichten

Lees onze persberichten en ontdek met welke projecten wij bezig zijn, met wie wij samenwerken, lees de resultaten van onze onderzoeken, onze case studies en onze financiële resultaten

Meerderheid Belgen wil van thuis uit werken

Datum: 26-04-2012

Thuiswerk is populair. Maar liefst 87% van de Belgen zou graag af en toe of regelmatig van thuis uit werken. De overige 13% werkt liever gewoon op kantoor, of zegt dat ze onmogelijk thuis kunnen werken in hun job. Dat blijkt uit een onderzoek bij de bezoekers van de jobsite StepStone.

Bijna de helft van de Belgen (49%) zou graag één dag per week van thuis uit werken. Thuiswerk is dus duidelijk populair. Nog eens 38% zou wel af en toe eens een dagje van thuis uit willen werken. 8% van de Belgen is geen voorstander van thuiswerk, ze gaan liever gewoon naar kantoor. De overige 5% van de deelnemers zegt niet van thuis uit te kunnen werken omdat hun job dat niet toelaat.

Michel Tubbax, Managing Director van StepStone België voegt daar aan toe: "Al dan niet kunnen thuiswerken hangt van een aantal factoren af. Zo moeten de doelstellingen en de taken van werknemers duidelijk gedefinieerd zijn. Hoe beter die afgelijnd zijn, hoe gemakkelijker het werk van op afstand kan gebeuren. Daarnaast kunnen niet alle mensen hun job zelfstandig uitvoeren, voor sommige taken of projecten is misschien samenwerking met collega's nodig. Ook de jobinhoud zelf speelt een rol. Zo kan een receptioniste niet van thuis uit werken, en sommige afdelingschefs of IT-verantwoordelijken kunnen hun job van thuis uit moelijk doen."

Aan deze enquête namen 1177 bezoekers van www.stepstone.be deel. Een overzicht van de resultaten vindt u op deze pagina: www.stepstone.be/thuiswerk
 

Contacteer onze PR-verantwoordelijke

Nele Verlinden
Tel: 02/209 97 10
E-mail: nele.verlinden@stepstone.be


Wil u de persberichten per mail ontvangen? Meld u dan nu aan

Onze visie

Talent is van levensbelang voor een bedrijf - de juiste personen op de juiste plaats op het juiste moment tegen de juiste prijs.

Ons doel is eenvoudig: wij willen bedrijven helpen om de beste medewerkers aan te werven. Hoe doen wij dit? Dankzij onze jarenlange ervaring en onze aandacht voor de noden van de klant, kunnen wij een unieke, op maat gemaakte en flexibele combinatie aanbieden van het juiste talent, de juiste tools en processen.

Vraag aan gelijk welke succesvolle manager ter wereld wie hen helpt bij het vinden van de juiste medewerkers, en het antwoord zal duidelijk zijn: StepStone.

Testimonials

Profile Group

We houden van cijfers en meetbare resultaten bij Profile Group. En de cijfers van StepStone zijn keer op keer indrukwekkend.

Andrew Simmonds , Managing Director
Bookmark & Share
Deze pagina printen

Pagina Printen